O firmie

Polsko-Ukraińska Agencja Pracy

Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją zatrudnienia zajmującą się rekrutacją i udostępnianiem pracowników z Ukrainy. Dzięki wypracowanym kontaktom biznesowym, poprzez siatkę naszych partnerów oferujemy również pracowników z Białorusi Mołdawii i Gruzji.

Szeroki wachlarz usług, które świadczymy w tym rekrutacja, leasing pracowników – praca tymczasowa, outsourcing pracowniczy, podwykonawstwo, usługi kadrowo-księgowe oraz doradztwo pozwala na tworzenie rozwiązań pod konkretne potrzeby klienta.

Białoruś
Mołdawia
Gruzja
Ukraina

Kim jesteśmy?

Dopasowujemy odpowiednie rozwiązania do potrzeb naszych Klientów
Wychodzimy poza przyjęte schematy działania
Tworzymy rozwiązania specjalnie dostosowane do konkretnego projektu
Posiadamy sieć własnych rekruterów
Tworzymy rozwiązania specjalnie dostosowane do konkretnego projektu
Przestrzegamy wypracowanych wysokich standardów obsługi naszych Klientów

Nasza historia

Działamy nieprzerwanie od ponad pięciu lat. Nim przystąpiliśmy do świadczenia usług poświęciliśmy ponad rok czasu na nawiązywanie kontaktów oraz budowanie bazy rekruterów i  kandydatów. W pierwszych latach funkcjonowaliśmy w formie działalności gospodarczej, następnie w 2016r przekształciliśmy się w spółkę prawa handlowego. Od początku podstawą naszej działalności była rekrutacja i leasing pracowników z Ukrainy, stopniowo rozszerzając obszar działania o Białoruś, a także Mołdawię i Gruzję.

Obierając od samego początku drogę specjalizacji w zatrudnianiu cudzoziemców z Ukrainy, postawiliśmy na ciągłe poszerzanie wiedzy oraz umiejętności. W latach 2015 do 2017, dzięki licznym podróżom na Ukrainę oraz intensywnej kampanii marketingowej w lokalnych portalach internetowych nawiązaliśmy współpracę z ponad 30 agencjami zatrudnieni i biurami podróży działającymi w największych miastach Ukrainy. Z większością tych partnerów współpracujemy do dziś. Jednocześnie na przestrzeni lata zbudowaliśmy i stale poszerzamy sieć niezależnych rekrtuerów. Dzięki wieloletniemu istnieniu na ukraińskim rynku pracy, możemy szybko pozyskać pracowników z Ukrainy dla prawie każdego zlecenia.

Nasz Zespół

Każde przedsiębiorstwo to przede wszystkim ludzie. Ludzie są największym kapitałem i wartością każdej firmy. Dlatego od początku postanowiliśmy zbudować mały lecz wybitny zespół składający się ze specjalistów różnych dziedzin. Obecnie w naszym zespole znajdują się osoby mające wykształcenie, wiedzę i przede wszystkim doświadczenie w obsłudze klienta oraz koordynacji i realizacji projektów HR i zarządzania zasobami ludzkimi, a także specjaliści prawa pracy i prawa cywilnego oraz księgowości.

To właśnie zespół specjalistów Polsko-Ukraińskiej Agencji Pracy jest gwarantem sprawnej obsługi każdego projektu zleconego nam przez klienta. Dajemy pewność, że pracownicy podejmujący pracę za naszym pośrednictwem (leasing pracowników z Ukrainy, outsourcing pracowników z Ukrainy) lub z naszego polecenia (rekrutacja) będą przebywać i pracować w Polsce leganie. Nasza wiedza, doświadczenie i siec kontaktów sprawia, że pracownicy z Ukrainy, których pozyskamy będą wykonywać powierzoną pracę z należytą starannością i przez przewidziany okres czasu. Nasz zespół nastawiony jest świadczenie usług najwyższej jakości i zadowolenie klientów poprzez indywidualne i profesjonalne podejście w oparciu o wiedzę i doświadczenie z różnych dziedzin związanych z pozyskiwaniem i udostępnianiem pracowników z Ukrainy

Nasza oferta

Podstawową usługą naszej agencji jest popularny leasing pracowników. W tym modelu pracownicy z Ukrainy są udostępniani naszym klientom, lecz nie są ich pracownikami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz przyjaznymi poradnikami, gdzie dokładnie opisujemy różnice pomiędzy różnymi rodzajami leasingu pracowników.

Świadczymy także usługi w zakresie rekrutacji personelu wykfalifikowanego i wysokokwalifikowanego. Jeżeli przedsiębiorstwu potrzebni są pracownicy z Ukrainy o specyficznych kwalifikacjach z docelowym samodzielnym ich zatrudnieniem, jest to najlepsza forma współpracy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty rekrutacji pracowników z Ukrainy.

W każdej chwili, także jeszcze na etapie wstępnych rozmów służmy pełnym doradztwem w zakresie możliwości wykorzystania pracowników z Ukrainy w danej firmie. Pomożemy wybrać najwłaściwszą formę współpracy z nami, wyjaśnimy różnice formalno-prawne w zakresie różnych sposobów powierzania pracy pracownikom z Ukrainy, udzielimy informacji o obecnie obowiązujących przepisach i procedurach.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi zakładkami naszej strony, gdzie znaleźć można wiele informacji porad, dzięki którym pracownicy z Ukrainy staną się oczywistym wyborem dla każdego przedsiębiorstwa borykającego się niedoborami kadrowymi.