O firmie

Pracownicy z Ukrainy pilnie potrzebni?

Coraz więcej przedsiębiorstw korzysta z pracy cudzoziemców prowadząc rekrutację samodzielnie lub poprzez agencje zatrudnienia. Jeszcze popularniejszym rozwiązaniem stał się leasing pracowników z Ukrainy oraz innych krajów zza wschodniej granicy Polski. Aby w pełni wykorzystać potencjał takiego rozwiązania należy wybrać rzetelnego i doświadczonego partnera, Polsko-Ukraińską Agencję Pracy.

Dowiedz się, dlaczego Polsko-Ukraińska Agencja Pracy jest lepsza od innych i dlaczego warto obdarzyć nas zaufaniem!

Rekrutacja, outsourcing, leasing pracowników z Ukrainy – zaufaj najlepszym! Oto, dlaczego warto wybrać właśnie Nas!

 • 01
  Wyselekcjonowani pracownicy z Ukrainy

  Pracownicy z Ukrainy, których udostępniamy to ludzie wyselekcjonowani pod kątem oczekiwań i wymagań naszych Klientów. Nigdy nie przysyłamy ludzi przypadkowych, jak robi większość innych agencji. Wiemy, jakich pracowników posłać do przetwórstwa spożywczego, a jakich do montażu elektroniki. Wiemy też dobry magazynier niekoniecznie sprawdzi się jako zbrojarz czy cieśla szalunkowy. Dobieramy pracowników tak, aby mieli predyspozycje i umiejętności do wykonywania danych prac w danych warunkach.

  Dzięki naszemu unikalnemu podejściu do rekrutacji i selekcji pracowników, rotacja jest zminimalizowana. Nasi Klienci nie muszą angażować swoich zasobów w ciągłe wprowadzanie i szkolenie nowych pracowników, a powierzone prace wykonywane są wydajnie i bezbłędnie.

 • 02
  Obsługa Klienta

  Do każdego Klienta podchodzimy z uwagą, starając się zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania. Zadajemy pytania, aby uzyskać pełen obraz sytuacji, dzięki temu zawsze jesteśmy elastyczni i dostosowujemy ofertę do specyfiki danego przedsiębiorstwa. Leasing pracowników z Ukrainy to tak naprawdę usługa, którą można świadczyć korzystając z wielu mechanizmów HR oraz podstaw prawnych, dlatego tak ważne jest, aby dobrać właściwe rozwiązania.

  Gdy nasza konkurencja wszystkim proponuje to samo, my tworzymy oferty na miarę potrzeb naszych Klientów. Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam poznać specyficzne oczekiwania branży produkcyjnej, logistycznej i budowlanej dla których pracujemy. Zdajemy sobie sprawę, że duża firma z branży automotive potrzebuje innych rozwiązań kadrowych niż mała firma zajmująca się recyklingiem tworzyw sztucznych. Centrum logistyczne firmy kurierskiej może chcieć oddać w outsourcing cały segment działalności jednostki, a na budowę drogi potrzebna jest ekipa umiejąca sprawnie wykonywać polecenia brygadzistów.

 • 03
  Doświadczenie i wiedza

  Tylko połączenie dużej ilości wiedzy z zakresu prawa i księgowości może zapewnić bezpieczeństwo korzystania z usług profesjonalnej agencji zatrudnienia. To właśnie różni nas od większości agencji, które działają całkowicie bez zrozumienia otoczenia prawnego i księgowego w którym funkcjonują przez co narażają swoich klientów na odpowiedzialność materialną, a także karną. Pracownicy z Ukrainy przebywają i pracują w Polsce w oparciu o wiele aktów prawnych, których znajomość jest niezbędna, aby pierwsza kontrola Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego lub Straży Granicznej nie zakończyła się katastrofą.

  Podczas lat funkcjonowania na rynku wypracowaliśmy sprawdzone sposoby działania dzięki czemu możemy sprawnie realizować zadania powierzane nam przez naszych Klientów. Outsourcing pracowników z Ukrainy, leasing czy rekrutacja - od początku wiemy jak działać, aby zminimalizować koszty projektu i rotację pracowników oraz spełnić wymagania przewidziane prawem.